Pārlekt uz galveno saturu

Par mums

Šobrīd mājaslapā pieejami divi testi, kas ļauj ikvienam novērtēt savas prasmes – “Prasmju novērtēšana” un “Prasmju novērtēšana darbam dažādos apstākļos”. Šie ir pašnovērtējuma testi, kas ļauj Jums labāk izzināt savas prasmes un to pielietojumu dažādās profesionālajās jomās, kā arī izprast sev vispiemērotāko darba vidi, kurā attīstīt savas prasmes.

Mājaslapā iekļautie prasmju novērtēšanas un karjeras testi ir izstrādāti 2023. gadā Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta Nr. 3.1.2.5.i.0/1/23/I/CFLA/001 "Prasmju pilnveide pieaugušajiem" ietvaros. 

photo1
photo2

Pildiet testus un:

  • Nosakiet vairāk un mazāk attīstītās prasmes;
  • Uzziniet, kuras profesijas ir Jums piemērotas;
  • Ieplānojiet prasmju pilnveidi veiksmīgai karjerai.

Ja nepieciešama palīdzība karjeras plānošanā un testu rezultātu interpretācijā – piesakieties uz karjeras konsultāciju.

Uzziniet vairāk par Nodarbinātības valsts aģentūras apmācību iespējām.

“Prasmju novērtēšana” - prasmju pašnovērtējuma metode, kurā iekļauti 75 apgalvojumi, kas attiecas uz 75 dažādām prasmēm, kuras iedalītas 5 prasmju grupās: personīgās prasmes, kognitīvās prasmes, sociālās prasmes, funkcionālās prasmes un vadības prasmes.

“Prasmju novērtēšana darbam dažādos apstākļos” - pašnovērtējuma metode, kurā iekļauti 35 apgalvojumi, kas attiecas uz 7 dažādiem, biežāk novērotajiem darba apstākļiem - fiziska slodze, darbs ārpus telpām, noteikts darba režīms, elastīgs darba režīms, darbs bīstamos apstākļos, intelektuālā slodze un darbs telpās.

Sāciet pildīt testus un izziniet sevi!